GRANDPRIX 1 – SØRVÀGUR

 

Heat 1
StarttiðBólkurNavnFelag
12:302000m U23 Menn 19-22 ár
  • Símun Heinesen
  • Klaksvíkar Róðrarfelag
12:302000m U19 Menn 17-18 ár
  • Mattias Durhuus
  • Símun Tórur Joen-Jacobsen
  • Tórur Paulason
  • Hósvíkar Róðrarfelag
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
  • Havnar Róðrarfelag
12:302000m Menn 50-59 ár tungvekt
  • olaf vesturgarð
  • Havnar Róðrarfelag
12:302000m Menn 40-49 ár tungvekt
  • Andreas O. Petersen
  • Havnar Róðrarfelag
12:302000m Menn 40-49 ár lættvekt
  • Jens Kristian Dam
  • Havnar Róðrarfelag
12:302000m Menn 30-39 ár lættvekt
  • Bergur Robert Dam Jensen
  • Kollafjarðar Ítróttafelag, róðrardeild
12:302000m Kvinnur 30-39 ár lættvekt
  • Sarita Kristina Hansen
  • -Einki felag
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 2
StarttiðBólkurNavnFelag
12:502000m Dreingir – 16 ár
  • Nóa Thomsen
  • Froðbiar Sóknar Róðrarfelag
12:502000m Dreingir – 15 ár
  • Rani Niclasen
  • Sakarias Jacobsen
  • André Johannesen
  • John Magnusarson
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 3
StarttiðBólkurNavnFelag
13:102000m Gentur – 17 ár
  • Jessica Cazabon Celibashi
  • Ingibjørg Jógvansdóttir
  • Kollafjarðar Ítróttafelag, róðrardeild
  • Skála Róðrarfelag
13:102000m Gentur – 16 ár
  • Bára Wang Olsen
  • Jutta Petersen
  • Sørvágs Róðrarfelag
  • Klaksvíkar Róðrarfelag
13:102000m Gentur – 15 ár
  • Bjarma Danielsen
  • Lív Ina Wiberg
  • Alda Petersen
  • Ingrið Berg Rasmussen
  • Froðbiar Sóknar Róðrarfelag
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
  • Skála Róðrarfelag
  • Skála Róðrarfelag
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 4
StarttiðBólkurNavnFelag
13:302000m U23 Kvinnur lættvekt 19-22 ár
  • Zoe Dickson
  • Kollafjarðar Ítróttafelag, róðrardeild
13:302000m U23 Kvinnur 19-22 ár
  • Vár Guriardóttir Hansen
  • Sára Maria Johansen
  • -Einki felag
  • Froðbiar Sóknar Róðrarfelag
13:302000m U19 kvinnur 17-18 ár
  • Óluva Í Homrum
  • Kristfríð Jacobsen
  • Kollafjarðar Ítróttafelag, róðrardeild
  • Kollafjarðar Ítróttafelag, róðrardeild
13:302000m Menn Opin bólkur lættvekt
  • Bergur Robert Dam Jensen
  • Kollafjarðar Ítróttafelag, róðrardeild
13:302000m Kvinnur Opin bólkur lættvekt
  • Sarita Kristina Hansen
  • -Einki felag
13:302000m Kvinnur 50-59 ár tungvekt
  • Jóna Danielsen
  • Froðbiar Sóknar Róðrarfelag
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 5
StarttiðBólkurNavnFelag
14:00Gentur – 14 ár (4 min)
  • Elisabet Nattestad
  • Tinna Pauladóttir
  • Ranja Petersen
  • Elin Vang Joensen
  • Henna Bech
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
  • Havnar Róðrarfelag
  • Skála Róðrarfelag
  • Sørvágs Róðrarfelag
  • Havnar Róðrarfelag
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 6
StarttiðBólkurNavnFelag
14:15Dreingir – 14 ár (4 min)
  • Rói Wang Olsen
  • Shaad Quiblat Weihe Weihe
  • Andrias Gaardlykke Davidsen Davidsen
  • Sámal Petur Skorastein
  • Dávid Persson Højgaard
  • Erik Jørgensen
  • Elmar Andreassen
  • Jónatan Leivsson
  • Hákun Thomsen
  • Sørvágs Róðrarfelag
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Skála Róðrarfelag
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 7
StarttiðBólkurNavnFelag
14:30Gentur – 13 ár (3 min)
  • Armgarð Sigurðsdóttir
  • Lükka Maria Patursson
  • Barbara Feilberg í Gong
  • Katrin Rouch Ísfeld
  • Tanja Jacobsen
  • Sandra Í Kálvalíð
  • Rita Santos Davidsen
  • Gunnvá Tausen
  • Havnar Róðrarfelag
  • Havnar Róðrarfelag
  • Havnar Róðrarfelag
  • Hósvíkar Róðrarfelag
  • Froðbiar Sóknar Róðrarfelag
  • Havnar Róðrarfelag
  • Argja Róðrarfelag
  • Havnar Róðrarfelag
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 8
StarttiðBólkurNavnFelag
14:45Dreingir – 13 ár (3 min)
  • Milan Guðjonsson
  • Jóhannis Jacobsen
  • Jónas G Hansson
  • Ári Hansen
  • Teitur Borg Brattaberg
  • Bárður Augustinussen
  • Nóa Mortensen
  • Villiam Olsen
  • Regin Sjúrðarson Kunoy
  • Klaksvíkar Róðrarfelag
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Róðrarfelagið Tindur
  • Vágs Kappróðrarfelag
  • Vágs Kappróðrarfelag
  • Vágs Kappróðrarfelag
  • Kappróðrarfelagi NSÍ
  • Klaksvíkar Róðrarfelag
StarttiðBólkurNavnFelag

 

Heat 9
StarttiðBólkurNavnFelag
15:00Gentur – 12 ár (2 min)
  • Hanna Ragnarsdóttir Hansen Hansen
  • Ella Reinert á Plógv
  • Fríða Gunnarsdóttir Mouritsen
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
  • Sandavágs Ítróttafelag, róðrardeild
  • -Einki felag
15:00Dreingir – 12 ár (2 min)
  • Sámal Nolsøe
  • Sørvágs Róðrarfelag
StarttiðBólkurNavnFelag