ÚRSLIT GRANDPRIX 4 – 2021/2022 (FM2022)

12. 03 2022

SKÚLIN VIÐ STREYMIN – 12. MARS 2022

 

GENTIR 12 ÁR – 2 MIN
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Sólrun Sigtórsdóttir Lützen02:00.005201:55.37
2Vár Fróðadóttir02:00.004832:04.06
3Petra Johnsdóttir02:00.004752:06.15
4Rebekka J Mørkøre02:00.004252:21.14

 

GENTIR 13 ÁR – 3 MIN
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Armgarð Sigurðsdóttir03:00.007861:54.57
2Maria Hentze Niclasen03:00.007531:59.56
3Lükka Maria Patursson03:00.007322:02.95
4Katrin Rouch Ísfeld03:00.007242:04.24
5Rita Santos Davidsen03:00.006942:09.53
6Jónhild Ferjá Hansen03:00.006742:13.42
7Natasja av Reyni03:00.006392:20.71

 

DREINGIR 13 ÁR – 3 MIN
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Milan Guðjonsson03:00.008471:46.27
2Villiam Olsen03:00.008381:47.46
3Ári Hansen03:00.007851:54.65
4Jóhannis Jacobsen03:00.007322:02.94

 

GENTIR 14 ÁR – 4 MIN
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Poula jógvansdóttur04:00.0010011:59.97
2Elisabet Nattestad04:00.009952:00.56
3Tinna Pauladóttir04:00.009492:06.45
4Nanna Schiller04:00.009272:09.44
5Elin Vang Joensen04:00.005823:26.13

 

DREINGIR 14 ÁR – 4 MIN
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Hákun Thomsen04:00.0010531:53.97
2Elmar Andreassen04:00.0010091:58.96

 

GENTIR 15 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Bjarma Danielsen08:23.820002:05.97
2Rakul hansen08:24.220002:06.06
3Kristianna Joensen08:44.620002:11.25
4Frida Højgaard08:46.420002:11.64
5Bjørt Clementsen09:08.520002:17.13

 

DREINGIR 15 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1John Magnusarson07:17.220001:49.37
2Kristian Olafson Davidsen07:17.420001:49.46
3Sakarias Jacobsen07:58.720001:59.75
4Rani Niclasen08:07.520002:01.94

 

GENTIR 16 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Jutta Petersen07:49.220001:57.37
2Birna í Beiti07:49.920001:57.56
3Sofía Toftegaard07:51.220001:57.85
4Mildriđ Abrahamsen07:54.420001:58.64
5Birna Isholm08:16.120002:04.03

 

DREINGIR 16 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Nóa Thomsen06:56.420001:44.17
2Magnus Midjord07:02.920001:45.76

 

GENTIR 17 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Sonja Wigant Eysturdal08:04.820002:01.27
2Ingibjørg Jógvansdóttir08:15.420002:03.96

 

DREINGIR 17 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Brandur Kallsberg06:53.320001:43.37
2William Klevang Eikhólm06:59.220001:44.86
3Jónas Vesturklett07:21.920001:50.55
4Jón Rói Johnsson Høgnesen07:34.920001:53.74

 

U19 KVINNUR – 17-18 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Miriam Emilia Christiansen07:40.720001:55.27
2Bjørk Michalsen07:53.620001:58.46
3Petra av Rana08:02.420002:00.65

 

U19 MENN – 17-18 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Mattias Durhuus06:25.220001:36.37
2Tórur Paulason06:27.520001:36.96
3Heini Háberg Andriasson06:41.720001:40.45
4Mattias Lauritsen07:04.920004

 

U23 KVINNUR LÆTTVEKT – 19-22 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Rakul Tausen Olsen08:09.820002:02.47
2Eva Johannesen08:17.920002:04.56

 

U23 KVINNUR – 19-22 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Vár Guriardóttir Hansen07:26.120001:51.57
2Sára Dahl07:49.420001:57.36
3Ró Reginsdóttir á Lofti08:09.820002:02.45

 

U23 MENN – 19-22 ÁR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Olgar Fuglø06:17.920001:34.57
2Hákun Poulsen06:26.420001:36.66
3Martin Vágseið Sivertsen06:39.020001:39.75
4Aleksandur Christensen06:44.420001:41.14
5Bogi Húsgarð06:55.320001:43.83
6Hannis Aabak07:06.820001:46.72

 

KVINNUR LÆTTVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Sarita Kristina Hansen07:25.620001:51.47

 

MENN – LÆTTVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Bergur Robert Dam Jensen06:39.220001:39.87

 

KVINNUR – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Kristina Roest07:24.620001:51.17
2Eyðvør Weeningsted Samuelsen07:41.820001:55.46
3Helene Breiner Callesen07:57.020001:59.25
4Cecilie Bruun Müller08:00.620002:00.14
5Annika Mikkelsen08:18.820002:04.73
6Heiðrun Leivsdóttir08:24.320002:06.12

 

MENN – TUNGVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Jógvan steingrímur Højgaard06:06.320001:31.67
2Heri Klein Olsen06:07.520001:31.96
3Hávar Patursson06:17.920001:34.55
4Rúni Klode06:28.820001:37.24
5Hjalti Hammer Matras06:36.020001:39.03

 

KVINNUR 30-39 LÆTTVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Sarita Kristina Hansen08:10.420002:02.67

 

MENN 30-39 – LÆTTVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Bergur Robert Dam Jensen07:46.220001:56.57

 

KVINNUR 30-39 TUNGVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Kristina Roest07:57.720001:59.47

 

MENN 30-39 TUNGVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Hans Petur Brekkstein06:38.620001:39.67
2Sámal Debes Joensen06:41.520001:40.46
3Jógvan Jacobsen06:42.220001:40.65
4Sigtór Dam06:45.020001:41.24

 

MENN 40-49 – LÆTTVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Jens Kristian Dam06:53.320001:43.37

 

MENN 40-49 TUNGVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Róland Michelsen 06:54.320001:43.67

 

KVINNUR 50-59 TUNGVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Jóna Danielsen08:14.320002:03.67

 

MENN 50-59 TUNGVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Andreas O. Petersen07:02.920001:45.77
2olaf vesturgarð07:05.320001:46.36

 

MENN 60-69 – LÆTTVEKT – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPaceStig
1Jóan Petur Mortensen07:26.320001:51.67

 

LIÐ – GENTUR U18 – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPace
1HR08:30.620002:07.6
2Jallurin08:58.020002:14.5
3Reyðu Køttarnir09:02.620002:15.6
4Malunarhav09:13.420002:18.3
5Títlingur gentur yngri09:18.620002:19.6
6Blikur09:30.220002:22.5

 

LIÐ – DREINGIR U18 – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPace
1Blikur dreingir07:41.120001:55.2
2Knúkur07:47.220001:56.8

 

LIÐ – VAKSIN Y18 M/K – 2000M
Nr.NavnTíðMetrarPace
1Kjølur07:12.520001:48.1
2A Liði07:27.320001:51.8
3Barnaróður klax07:33.720001:53.4
4Egg-cellent Team07:35.620001:53.9
5Hjørleif07:36.820001:54.2
6The Show Must Row On07:45.020001:56.2
7Sundaz07:50.420001:57.6
8Spice girls07:50.620001:57.6
9AR við Cecilie Bruun Müller07:56.520001:59.1
10The Red Dragons07:59.320001:59.8
11Superbabes08:16.020002:04.0

 

FLERI TÍÐINDI

Antidoping og inniróður
Inniróður 2022/23
ÚRSLIT NM2022
NORDIC OPEN KAPPING Í INNIRÓÐRI